Ładowanie…

Łatwypieniądz.pl

Czy jesteś gotów by zarobić duże pieniądze?
ROZPOCZNIJMY

Wiedza jak obstawiać mecze

Dla przeciętnego kibica sportowego przewidywanie wyników meczów i rozstrzygnięć spotkań to jeden z nieodłączonych elementów emocjonowania się pojedynkami. Na emocjach tych bardzo dużo zarabiają firmy świadczące usługi bukmacherskie – na całym świecie są ich setki. Kilka największych międzynarodowych marek w ostatniej dekadzie bardzo mocno poszerzyła grupę swoich stałych klientów także o tych, którzy nie wiedzą, jak obstawiać mecze, żeby wygrywać jakiekolwiek pieniądze, ponieważ nie mają na tyle dużej wiedzy o sporcie, ani doświadczenia w hazardzie, by znać systemy obstawiania lub przewidywać wyniki z dużą dokładnością. Na szczęście wszystkie firmy pragnące przyciągnąć do siebie nowych użytkowników, starają się już na wstępie wyjaśnić, jak obstawiać mecze mądrze w swoich pierwszych dniach czy tygodniach nauki. Najlepiej jest wykorzystać do tego bardzo popularne i powszechnie udostępniane opcje podglądania kuponów doświadczonych graczy. Sama umiejętność analizowania statystyki pozwala w świecie zakładów bukmacherskich dojść całkiem daleko i dlatego systemy opierające się na suchym zbieraniu i analizowaniu wszystkich, nawet najmniejszych detalicznych informacji na temat dwóch zawodników lub zespołów stających wkrótce naprzeciw siebie, podpowiadają skutecznie jak obstawiać mecze z minimalnym ryzykiem.

Równie ważne jak typowanie odpowiedniego zwycięzcy lub wyniku, jest przewidywanie konkretnego ryzyka wiążącego się z danym zakładem. Gracz powinien umiejętnie dysponować swoimi środkami w taki sposób, aby nie przesadzać z ryzykiem w momencie posiadania niskich aktywów i czekać na ewentualne bardziej ryzykowne kupony do późniejszego okresu zwyżki posiadanych środków. Granie all-in, jak w pokerze, a więc ryzykowne stawianie wszystkiego na jedną kartę, nie popłaca w zakładach bukmacherskich – premiowani są tutaj gracze, którzy strategicznie planują nie tylko jak obstawiać mecze w najbliższym tygodniu, ale także – jak mądrze obstawiać bardzo bezpieczne wyniki, by jednocześnie na drobnym procencie pomnażać resztę środków.

Posiadając już wiedzę, jak obstawiać mecze, warto zastanowić się także nad ewentualne rozpoczęcie gry o większe stawki. Droga do tego wcale nie musi prowadzić przez bardzo oryginalne dyscypliny sportowe albo obstawianie nietypowych wyników jak remis w koszykówce. Coraz częściej zakłady bukmacherskie pozwalają typować także to, kto pierwszy opuści boisko lub w której minucie pierwszy raz sędzia użyje gwizdka. Wiedza jak obstawiać mecze, wcale nie musi tutaj decydować o ostatecznym sukcesie, gdyż mimo ostatecznego wyniku spotkania zgodnego z przewidywaniami zawodowców, wcześniejszy jego przebieg jest już ekstremalnie trudny do tak dokładnego przewidzenia, dzięki czemu jednorazowe stawki na jakiś wariant są zdecydowanie wyższe. Dzięki temu skuteczne przewidzenie jednego takiego wydarzenia i połączenie go z dwoma dużo bezpieczniejszymi zakładami na jednym kuponie jest także dość popularną strategią. Zwłaszcza wśród tych użytkowników, którzy nie nastawiają się na regularny zarobek z zakładów, a liczą po prostu na lepszą zabawę w trakcie śledzenia danego sportowego widowiska.

Dodaj komentarz