Ładowanie…

Łatwypieniądz.pl

Czy jesteś gotów by zarobić duże pieniądze?
ROZPOCZNIJMY

Pewniaki bukmacherskie w Internecie

Przez całe lata dziewięćdziesiąte w Polsce zdecydowanie rosło zainteresowanie zakładami bukmacherskimi. Nawet w niedużych miastach znajdowało się od kilku do kilkunastu specjalistycznych punktów, w których obstawiać można było wyniki spotkań w prawie każdej popularnej i znanej dyscyplinie sportowej – od piłki nożnej i ręcznej, przez tenis i hokej, na curlingu i jeździectwie kończąc. Praktycznie każda impreza sportowa, nawet o randze towarzyskiego spotkania oldbojów, daje możliwość wygrania sporych pieniędzy, a dla specjalistów, którzy spędzili na takim graniu wiele dekad, w każdej dyscyplinie pojawiają się pewniaki bukmacherskie. Coraz rzadziej są to takie wydarzenia, co do których bukmacherzy posiadają dodatkową wiedzę umożliwiającą im właściwe przewidzenie losów spotkania – coraz częściej są to po prostu pewniaki bukmacherskie wynikające z prowadzenia odpowiedniej analizy statystycznej i wieloletniego doświadczenia.

Oczywiście w sporcie zawsze zdarzają się wyniki zupełnie nieprzewidywalne, ale ich udział w całościowych rozstrzygnięciach, do jakich codziennie dochodzić na tysiącach aren sportowych świata, jest marginalny i nie wpływa na całościowy wynik. Aby umiejętnie takie pewniaki bukmacherskie wybierać spośród wszystkich dostępnych spotkań, nie wystarczy samo przyjrzenie się ostatnim wynikom drużyny czy zawodnika – potrzebna jest szersza wiedza na temat ich aktualnej kondycji mentalnej, ich zapowiedzi przedmeczowych czy wywiadów trenerów, a nawet świadomość warunków atmosferycznych na miejscu, które mają kolosalne znaczenie dla sportowców. Nawet mając tę wiedzę, większość obstawiających absolutnie nie widzi sensu w tym, aby swoje własne pewniaki bukmacherskie ogłaszać całemu światu. Nie oznacza to jednak, że nie ma firm, które umożliwiają powielanie takich samych decyzji, jak te podejmowane przez swoich czołowych obstawiających. Zwłaszcza od kiedy zakłady bukmacherskie na dobre weszły do Internetu, pewniaki bukmacherskie przestały być już wielką i pilnie strzeżoną tajemnicą – regularnie publikowane są wirtualne kupony obstawione przez innych graczy i istnieje możliwość obstawienia dokładnie takiego samego zestawu.

Najlepsze pewniaki bukmacherskie charakteryzują się naturalnie tym, że nie pozwalają na jedną od razu zachwycającą wygraną – są raczej krótką listą bezpiecznych zakładów, których skumulowany przelicznik nie będzie bardzo wysoki. Jednak regularne obstawianie i wygrywanie nawet niewielkich kuponów, pozwala na kumulowanie zysków i ich regularne rozmnażanie przy zdecydowanie mniejszym ryzyku starty wszystkich aktywów za jednym razem. Programy czy portale oferujące obstawianie wyników sportowych dają więc niejednokrotnie możliwość wybrania użytkownikowi, czy woli postawić na takie pewniaki bukmacherskie, które nie dają wielkich korzyści, ale minimalizują ryzyko przegranej, czy może woli nieco odważniejszą opcję z trudniejszymi do przewidzenia wynikami, ale znaczenie wyższym przelicznikiem w razie zwycięstwa. Wszystko zależy od obranej strategii.

Dodaj komentarz