Ładowanie…

Łatwypieniądz.pl

Czy jesteś gotów by zarobić duże pieniądze?
ROZPOCZNIJMY

Ciekawy system bukmacherski

W praktycznie każdej grze związanej z typowo hazardowymi umiejętnościami niezbędne jest zdecydowanie więcej, niż tylko szczęście. To obiegowe stwierdzenie, że w kartach czy zakładach bukmacherskich nie ma żadnych szans na przewidywanie i planowe wygrywanie, przestało już dawno obowiązywać. Zarówno każdy udany pokerowy turniej jak i ciekawy system bukmacherski dowodzi tego, że możliwe jest bardzo skuteczne przewidywanie konsekwencji swoich ruchów i niemal matematyczne zabezpieczanie się przed ryzykiem. W przypadku zakładów bukmacherskich pamiętać trzeba o tym, że żaden system bukmacherski nie chroni gracza przed złym obstawianiem. Nawet jeśli ktoś posiada bardzo duży kapitał początkowy i jest zdeterminowany, by mierzyć i analizować swoje wyniki wieloma różnymi wskaźnikami w innych wariantach jego podziału – jeśli notorycznie dokonuje złych wyborów, z pewnością nie będzie w stanie w długiej perspektywie utrzymać swoich środków. Kluczem do sukcesu jak zawsze jest odpowiedni system bukmacherski oraz indywidualne zdolności typera. To on jest graczem i jego indywidualne predyspozycje, charakter oraz zdolności jednoczesnego typowania wielu różnych zakładów sprawiają, że zakłady bukmacherskie poprzez sprawdzony i skuteczny system bukmacherski dają regularne zyski.

Dla wyjątkowo wprawnych typerów, regularne zyski z takiego grania oznaczają równowartość bardzo ciekawej pensji miesięcznej, więc wielu ludzi decyduje się całkowicie poświęcić doszlifowaniu swojego aktualnego systemu. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych odmian systemów i wielu typerów chętnie opisuje swój własny – także ze świadomością, że ich własny unikalny system bukmacherski rozpisany na suche liczby wcale jeszcze nie będzie groźną czy skuteczną bronią w rękach innego gracza. W każdym systemie podstawą jest jednak zrozumienie różnych zależności statystycznych i nie uleganie emocjom. Z tego względu amatorzy, którzy dopiero zaczynają się uczyć obstawiania za pomocą systemów, nie są konsekwentni i w przypadku pojawienia się pierwszej czarnej serii betów, natychmiast wycofują się z systemu. Rozwiązaniem dla całkowitych amatorów może być patrzenia na system bukmacherski kogoś innego, podglądanie innych typerów, którzy chętnie udostępniają swoją własną historię i pozwalają na posługiwanie się własnym systemem. Jednak i tacy typerzy przeżywają gorsze chwile i ślepe powielanie ich decyzji może okazać się bardzo złym pomysłem.

Jeśli już podstawy systemów zostaną przez nas opanowane, możemy je wykorzystywać niczym układy na rynku forex, gdzie można skutecznie niwelować swoje straty poprzez obstawianie pewniaków. Na to samo pozwala każdy system bukmacherski, w którym nie trzeba skutecznie wytypować wszystkich wyników. Rzadko zdarza się sytuacja, w której zawodnik regularnie pomnażałby swoje zyski grając tylko jeden kupon i dodatkowo licząc na to, że wszystkie typy będą prawidłowe. W systemie możliwe jest postawienie sześciu zakładach w trzech sekcjach i tym samym zachowanie swojego wkładu przy trafieniu przynajmniej czterech z sześciu lub zdobycie minimalnego zysku przy prawidłowym wytypowaniu pięciu z sześciu zdarzeń.

Dodaj komentarz