Ładowanie…

Łatwypieniądz.pl

Czy jesteś gotów by zarobić duże pieniądze?
ROZPOCZNIJMY

Zastosuj się do sprawdzonych rad i zwiększ popularność swojego bloga

Przeczytałeś już wiele artykułów na temat zarabiania przez Internet. Niektóre sposoby kompletnie nie pasowały do Ciebie. Nie podoba Ci się tworzenie stron internetowych – nie masz wyczucia gustu a zanim coś Ci się udało ,,wyklikać” w CMS minęło prawie pół dnia. Spośród dużej liczby sposobów zarabiania przez Internet zdecydowałeś się w ostateczności na bloga. Prowadzisz go już jakiś czas i obserwujesz tendencję spadkową – zamiast mieć więcej czytelników pomniejsza się ich liczba. Istnieją jedna sposoby jak sprawić aby mieć atrakcyjny blog.

Koniecznie jest zachęcenie czytelników do tego aby po każdym przeczytanym poście, artykule zamieścili jakiś komentarz co myślą na dany temat. Ta technika jest stosowana w większości sklepów internetowych. Wbrew pozorom taka drobnostka może zwiększyć ruch na twojej stronie ponieważ czytelnicy będą chcieli dyskutować na interesujące dla nich tematy.

Na twoim blogu nie może być nudno. Zdecyduj się na to, że zamieścisz na nim wtyczki do stron typu social media – wykorzystaj te najpopularniejsze a będzie to oczywiście dotyczyć Facebooka, Twittera oraz Instagrama. Stwórz tam profil i oczywiście zamieszczaj krótkie artykuły. To sposób na to aby zyskać większą liczbę odwiedzających czytelników.

Nie blokuj w 100% komentarzy. Nie utrudniaj Internatom tego aby nie byli oni w stanie dodać jakiegoś komentarza a chodzi tutaj ustawianie celowego kodu Capchta. Istnieć mogą na twoim blogu tacy użytkownicy, który tak właściwie czytają go i nie zamierzają dodawać komentarzy przez blokadę. Pomyśl o nich i zdecyduj się na to, że ta technika się u Ciebie na stronie nie pojawi.

Postaraj się w miarę możliwości odpowiadać na komentarze użytkowników. W taki sposób czytelnicy zaobserwują to iż się nimi interesujesz. Nie jesteś obojętny i w świetny sposób umiesz poradzić sobie z odpowiedzią na najbardziej nurtujące ich pytania.

Zdecyduj się na to, że Ty także będziesz aktywnie uczestniczył w dodawaniu komentarzy na innych blogach. W tym celu zawsze wykorzystasz moc swojego podpisu jako odnośnik do twojej strony internetowej. Pokażesz innym blogerom oraz Internautom, że w social-media działasz naprawdę aktywnie.

Blog atrakcyjny będzie w tym momencie kiedy zdecydujesz się na regularne dodawanie treści. Na pewno jeden artykuł na jeden dzień to bardzo dobry wynik. Nie pisz tego ,,na hurra”. Pomyśl o tym aby artykuł był przemyślany i jak Ci się uda to możliwe wskazane było abyś zamieszczał w nim porady, ciekawe przykłady z życia. Taki ,,mix” zagwarantuję Ci różnorodność na stronie. Czytelnicy twojego bloga z pewnością docenią ten fakt, że masz szersze spojrzenie na świat.

Jeśli zauważysz, że na twoim blogu i kontach social-media zrobił się większy ruch to wykorzystaj ten fant. Postaraj się stworzyć jakiś podstawowy konkurs dla najbardziej aktywnych czytelników. Rywalizacja może być na wysokim poziomie a to jakich odpowiedzi uzyskasz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zdecyduj się na to i na pewno nie pożałujesz takiego podejścia do treści na jakie się zdecydowałeś.

Dodaj komentarz