Ładowanie…

Łatwypieniądz.pl

Czy jesteś gotów by zarobić duże pieniądze?
ROZPOCZNIJMY

Czym kierować się obstawiając mecze?

Zakłady bukmacherskie są jedną z opcji inwestowania własnych oszczędności. Warto od razu już w tym miejscu podkreślić, że nie ma idealnego sposobu na pomnażanie zgromadzonej przez siebie gotówki. Jedne opcje są bezpieczne, ale mało rentowne. W tym przypadku chodzi nam oczywiście o lokaty. Są też jednak warianty, w których można dużo zarobić, ale jednocześnie stanowią też większe ryzyko. Takie właśnie są zakłady bukmacherskie. Wiele osób uważa, że granie w nich to jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) sposób na inwestowanie własnej gotówki. Jeśli ktoś zna się na sporcie, to może zminimalizować ryzyko praktycznie do zera. Obstawianie spotkań rządzi się jednak swoimi prawami. Na co szczególnie zwracać uwagę wybierając drużyny i stawiają na nich swoje nierzadko ciężko zarobione pieniądze? Jest co najmniej kilka czynników, które chcielibyśmy przedstawić w dzisiejszym artykule.
Na pewno przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na aktualną formę danej ekipy. Nie warto kierować się tylko jej nazwą. To szczególnie często spotykany błąd u osób początkujących. Uważają one, że takie ekipy jak Real Madryt, FC Barcelona czy PSG na pewno wygrają swoje ligowe potyczki. Nie można jednak podchodzić do tego w ten sposób. Trzeba sprawdzić czy interesująca nas ekipa w ostatnich tygodniach dobrze sobie radziła. Najlepiej brać pod uwagę pięć ostatnich potyczek. Dzięki temu, zminimalizujemy ryzyko błędu. Jest to dość obszerny zakres. Jeśli ktoś weźmie tylko jeden ostatni mecz, to też nie jest to dobre podejście, ponieważ dana drużyna mogła mieć po prostu swój dzień albo wprost przeciwnie. Biorąc pod uwagę pięć potyczek mamy już zdecydowanie większe pole manewru.
To jednak oczywiście nie wszystko. Jeśli wiecie już, że Wasza drużyna ostatnio jest w formie, powinniście też sprawdzić kolejne czynniki. Najważniejszym z nich są kontuzje kluczowych graczy. Może być tak, że lider drużyny – który poprowadził ją do wiktorii w ostatnich potyczkach – aktualnie jest kontuzjowany. Wtedy dobra forma nie jest miarodajnym czynnikiem. Warto zatem uważnie sprawdzać takie informacje. Najlepiej wejść bezpośrednio na stronę danego klubu. Tam powinny pojawiać się najświeższe newsy związane właśnie z rozgrywkami i ewentualnie kontuzjowanymi graczami. Analogicznie warto też sprawdzić czy żaden z zawodników danej ekipy nie pauzuje za kartki. Szczególnie przytrafia się to defensorom i defensywnym pomocnikom. Trzeba jednak mieć na uwadze, że często są to też gwiazdy zespołu. To samo należy sprawdzić także u rywali. W końcu informacja, że nie zagra ich podstawowy bramkarz czy najlepszy strzelec może okazać się na wagę złota. Wszyscy powinni sobie z tego doskonale zdawać sprawę, ponieważ wtedy ryzyko zostanie jeszcze bardziej zminimalizowane.
Kluczowe jest też analizowanie ostatnich wyników z perspektywy drużyny grającej u siebie i na wyjazdach. Bardzo często dzieje się tak, że ludzie sugerują się jedynie ogólną pozycją w tabeli. Czasami jednak dana ekipa może grać zdecydowanie lepiej u siebie, niż na wyjazdach (dość często spotykana sytuacja). W związku z tym, stawianie na nią na wyjeździe może okazać się niedobrym posunięciem. Zwłaszcza wtedy, kiedy rywale są bardzo dobrzy w roli gospodarza. Nie wolno tej kwestii też bagatelizować.
Nie można nie wspomnieć o analizie wzrostu/spadku kursów. Bukmacherzy to najlepiej poinformowane osoby w branży. Jeśli na daną ekipę bardzo mocno spadł kurs, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Wtedy jej szanse na zwycięstwo są większe. Nie dzieje się tak jednak z przypadku. Zazwyczaj osoby odpowiedzialne za wystawianie kursów mają swoje dojścia i wiedzą o czymś, o czym zwykły człowiek nie ma pojęcia – na przykład o urazie danego kluczowego zawodnika. W takiej sytuacji lepiej odpuścić sobie granie na ekipę, na którą mocno podskoczyły kursy, ponieważ prawdopodobnie szanse na wejście typu nie są tak duże, jak może wydawać się w rzeczywistości. Gdzie można śledzić takie rzeczy? W Internecie jest naprawdę bardzo dużo stron umożliwiających obserwowanie wahań kursów.

Dodaj komentarz