Ładowanie…

Łatwypieniądz.pl

Czy jesteś gotów by zarobić duże pieniądze?
ROZPOCZNIJMY
bingo gra

Zasady gry w bingo

Gracze, którzy chcieliby zagrać w grę bingo, a nie znają jej zasad nie muszą się niczego obawiać,gdyż zasady gry w bingo są bardzo proste. Gra jest przyjemna, uczy spostrzegawczości i wymaga refleksu.

Jak zacząć grę w bingo?

Zasady gry w bingo są łatwe do nauczenia w niecałe kilka minut, zaś gracz może rozpocząć uczestnictwo w grze bingo w zasadzie od razu. W grze bingo gracz może otrzymać jedną kartę, ale ma prawo zakupić wiele kart. W amerykańskiej wersji bingo, karta do gry jest wydrukowana o ilości wierszy 5×5 i zawiera litery i cyfry. Litery składające się na słowo B-I-N-G-O są wydrukowane na samym szczycie karty. Pod każdą literą w rzędzie pionowym znajduje się lista numerów. Wersja American Board Bingo posiada 75 liczb, natomiast w Bingo Brytyjskim i Australijskim karty mają 90 miejsc. Liczby te na każdej karcie są drukowane losowo. Jeżeli numer jest wezwany, to właściciel karty sprawdza, czy wywołana liczba znajduje się na jego karcie i jak gracz posiada ją to zaznacza. W przypadku, gdy karta zawiera cały wygrany wzór, jej właściciel wygrywa. Numery wywoływane są losowo przez mikrofon albo w bingo online poprzez oprogramowanie. Gdy karta ma wygrany wzór bingo, wówczas gra jest skończona.

>Zobacz Bingo z maszyną losującą na maludas.pl <

Wzory występujące w bingo

Wzorów bingo istnieją tysiące. Trzy podstawowe grupy wzorów to standardowe, szalone i dzikie. To bardzo istotne, aby wiedzieć, które wzory w danej grze wygrywają. Jeśli gracz nie wie, który wzór wygrywa to może przeoczyć wygraną, ponieważ nie będzie wiedział czego ma szukać. Jest to najczęściej występujący problem osób grających w trybie offline. Natomiast, jeżeli gracz wybrał udział w grze online, to większość oprogramowań gry bingo poinformuje gracza o wygranej.

Numery i liczby w bingo

zasady gry w bingo mówią, że każda karta posiada 24 ponumerowane miejsca i jedno puste miejsce. Znajduje się na niej pięć kolumn i pięć wierszy. Numery na planszy są wydrukowane losowo. Wszystkie numery są wymienione pod literami B-I-N-G-0. I tak numery pod literą B to liczby między 1 a 15, potem numery pod kolumną I, to liczby występujące pomiędzy 16 i 30, N (litera która obejmuje wolne miejsce) to liczby między 31 i 45 oraz kolumna O, to liczby w przedziale 61-75.

Zasady gry w bingo i szanse

Gra Bingo jest jedną z wielu gier losowych i nie jest możliwe określenie z góry, która z kart będzie zwycięska, ponieważ istnieją tysiące możliwych kombinacji i wzorów bingo. Gracze, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną powinni kupić więcej kart oraz szukać gier z mniejszą liczbą graczy. W drugim przypadku pula jest mniejsza, ponieważ mniej graczy bierze udział w grze, ale może się zdarzyć, że gra jest promocyjna ze stawką gwarantowaną.

Zasady gry w bingo online i jej zalety


Gra w bingo może odbywać się zarówno w trybie online jak i offline. Gra online to przede wszystkim dostęp do wielu różnych gier, wypłaty są większe, a ponadto gracze mogą grać gdziekolwiek są i kiedykolwiek zechcą. Wystarczy tylko znaleźć stronę internetową z grą, poznać zasady gry w bingo i zagrać bez ruszania się z domu.
 

Dodaj komentarz