Ładowanie..

Łatwypieniądz.pl

Czy jesteś gotów by zarobić duże pieniądze?
rozpocznijmy

Kryptowaluty – internetowe waluty

W dobie internetu powstaje naprawdę wiele metod płatności, które – kto wie może się rozwiną. Kryptowaluty są rozproszonymi systemami księgowymi, który bazuje na kryptografii. Kryptowaluta nie jest uznawana przez większość krajów, także Polskę – jako jednostkę walutową. Jedną z najpopularniejszych walut jest bitcoin, która ostatnim czasie zyskała swoją popularność. Jednak mamy ich więcej, ale nie są na tyle popularne i uznawane.
Cały czas powstają nowe
kryptowaluty ze względu na to, że wykorzystują otwarte oprogramowanie. Kod źródłowy w tym przypadku jest oparty na otwartym oprogramowaniu, dlatego można coś w tym celu sobie podziałać. Każdy może pobrać oprogramowanie i utworzyć nowe kryptowaluty.
Inwestycja w
kryptowaluty jest naprawdę bardzo opłacalna, bo tak naprawdę bitcoin zrewolucjonizowało rynek, jeśli chodzi o tego typu walutę. Historia bitcoin może nie jest zbyt długa, ale wiemy, że miała swój początek w 2009 roku. Jak widać ta waluta nie umarła, ale nadal jest w obiegu. Rynek jest bardzo ciekawy, bo jest młody i może się jeszcze wydarzyć wszystko tak naprawdę.
Dlaczego warto inwestować w
kryptowaluty? Moi zdaniem jest tak: może na początku są warte bardzo małe i na postawie „ślepego strzału” można w nie zainwestować. Jednak nie spodziewamy się jakoś, że z czasem stają się naprawdę wartościowe. Można kupować także inne kryptowaluty i śmiało w nie inwestować. Może na rynku nie ma zbyt dużej liczby osób, które w nie inwestują, ale z pewnością można zarobić fajną sumkę pieniędzy. Jednak bitcoin ma swoje minusy, bo jest naprawdę wielu graczy, którzy polują tylko na bitcoin, i podczas rywalizacji możemy zostać naprawdę z niczym. Inwestowanie w inne kryptowaluty ma to do siebie, że mamy większe szanse na powodzenie.
Czy aby na pewno jest to bezpieczne? W końcu kryptowaluty znajdują się w internecie, a wiadomo, że nie zawsze on się okazuje bezpieczny. Jest to naprawdę zmienny rynek i dziś jest dobrze, ale jutro może być też źle. Jednak ruchomość tego rynku nie stanowi problemu, tylko same kradzieże. Jednak kto nie ryzykuje, jak to mówią – ten nic nie ma i osobiście zgadzam się z tym stwierdzeniem. To troszkę przypomina giełdę papierów wartościowych, tylko tutaj kupujemy
kryptowaluty i obserwujemy rynek, jak się na nim zachowuje. Czasami idą w górę, czasami w dół. Możemy je sprzedać praktycznie kiedy chcemy, dlatego jak powędrują w górę to wtedy przystępujemy do dzieła.
Zainwestowana kwota może nas trochę zaboleć, ale na tym właśnie polega rynek. Kupujemy chociażby bitcoin z myślą, że wszystko praktycznie może się wydarzyć na rynku. Całe szczęście, że można później sprzedać kryptowaluty. Ale z pewnością pozostanie nam niesmak po sprzedaniu, bo możemy naprawdę sporo stracić. Nie można w tym przypadku stracić zimnej krwi, bo tak naprawdę to na tym polega. Rynek jest stale ruchomy, więc żeby wyszło na zero jedni muszą stracić, drudzy muszą zyskać.
Jak widać rynek kryptowalut jest dla prawdziwych graczy. Jeśli sam się do takich zaliczasz to naprawdę warto skorzystać z okazji, aby zainwestować na rynku nie tylko w bitcoin, ale także inne kryptowaluty. Może okazać się, że jesteś naprawdę w tym dobry i przy okazji troszkę zarobić. Troszkę dodatkowego grosza zawsze się przyda.

Dodaj komentarz